Położenie

Regionalne Centrum Rekreacji Kaktusik znajduje się zaledwie kilometr od serca ”najfajniejszego miasta w Polsce” czyli Augustowa. Na miejscu każdy znajdzie coś dla siebie.

Regionalne Centrum Rekreacji Kaktusik  – Oferta

Obiekt ma do zaoferowania nocleg w sześciu komfortowych pokojach. Każdy z nich wykonany jest w innym stylu i kolorze, co sprawia, że każdy turysta poczuje się jak u siebie w domu. W zależności od pory roku, cena za wynajem waha się od 150 do 200 zł. Na terenie posesji wyodrębniono specjalne miejsce pod ognisko. W taki sposób organizowane są też często spotkania firmowe i dla grup zorganizowanych.

Atrakcje

Właścicielom przyświecało  stworzenie warunków do wypoczynku pośród zieleni i spokoju. Jednym z głównych elementów krajobrazu kaskada, która to była świadkiem tysięcy ślubnych fotografii. Wodospad idealnie wkomponowuje się w otaczającą go przyrodę. Połączony siecią strumyków i oczek wodnych pozwala delektować się kojącym szumem wody. Nocą wodospad jest przepięknie podświetlony, ukazując całą paletę barw przelewającej się wody. W nurtach wodospadu można zobaczyć wiele różnych ryb. Od pospolitych okoni, poprzez kolorowe karasie, a na żółwiach wodnych kończąc.Na scenie każdego lata popisy dają zespoły z muzyką na żywo. Dzięki namiotowi można bawić się mimo niesprzyjającej pogody. Zarówno latem, jak i zimą urokliwym miejscem na posesji jest staw. Całe rodziny czy grupy znajomych wykorzystują go jako lodowisko, które jest znacznie bezpieczniejsze od jezior. Jeśli nie posiadamy łyżew – na miejscu je wypożyczymy.”Kaktusik” posiada liczne atrakcje dla milusińskich. Pełną frajdy przejażdżkę gwarantuje kuc o imieniu Lord, który gości w miejscowej stadni od wielu lat. Na terenie placu rekreacyjnego  mieści się grill bar i karczma. Obiekt więc w należyty sposób zadbał o aspekt gastronomiczny. Karczma stanowi też swego rodzaju ozdobę tego miejsca.Zbudowana z grubego stuletniego bala, pokryta wiórem wtapia się idealnie w otoczenie.

Informacje dodatkowe

Pokoje zawierają udogodnienia dla rodzin z dziećmi w postaci chociaż specjalnego krzesełka do karmienia. Auta można spokojnie zostawić na terenie posesji, a za wszelkie usługi zapłacimy kartą kredytową.

&nbsp

Godziny otwarcia

Poniedziałek

-

Wtorek

-

Środa

-

Czwartek

-

Piątek

-

Sobota

-

Niedziela

-

Kontakt 24 h na dobę

Adres

Adres:

Augustów, ul. 29-Listopada 2

GPS:

53.84190943655385, 22.995126252907312

Telefon:
Strona internetowa: