Położenie

Niespełna półtora kilometra od centrum Augustowa, nad kanałem Bystrym, mieści się kameralny ”Ośrodek Wypoczynkowy August”. Posiada on dostęp do jeziora Sajno, a spacerując pieszo około 10 minut, odwiedzimy już jezioro Necko. Widokiem z okien dla turystów, będzie port żeglugowy.

Ośrodek Wypoczynkowy August – Oferta

Do wyboru goście mają pokoje 1,2,3 i 4 – osobowe. W sumie na bazę składa się do 60-u miejsc noclegowych. Najtańsza opcja to koszt 35 zł. Za apartament o wyższym standardzie, bądź domek letniskowy, z naszych portfeli ubędzie 120 zł. Każdy pokój posiada oddzielną samodzielną kuchnię oraz łazienkę. Sala jadalno-wypoczynkowa otwarta 24 h na dobę pozwala zaspokoić pragnienie o dowolnej porze. Ośrodek pełni funkcję przewodnika, zapewniając pełną obsługę wycieczek turystycznych i innych grup. Organizuje poza tym spotkania branżowe  czy integracyjne. Stwarza możliwości wynajmu szeregu sprzętu – poczynając od jachtów i desek surfingowych, na quadach i skuterach kończąc. Spragnieni nocy ”pod chmurką”  będą mogli skorzystać z miejsc wydzielonych na ognisko, gdzie to zadbano tez o mobilne grille.

Atrakcje

Mnogość zbiorników wodnych pozwala przyjezdnym zasmakować różnych dyscyplin. Do wyboru mamy choćby kursy żeglugi czy nurkowania. Na ”bujających w obłokach” czeka lot balonem, w czasie którego możemy napawać się niesamowitymi widokami. Jeśli zaś ktoś woli ziemskie atrakcje, poleca się spacery po Bulwarze Narodów Unii Europejskiej. Prowadzi on brukiem brzegami rzeki Netty i to właśnie z niej swoje kursy rozpoczynają statki Żeglugi Augustowskiej. Jeśli chcemy przemieszczać się szybciej – zawsze możemy wypożyczyć rowery i pomknąć wyznaczoną trasą.  Bez względu na rodzaj transportu,  warto zatrzymać się przy położonym przy Bulwarach Molo Radiowej Trójki oraz Elektrycznym Wyciągu Nart Wodnych. W czerwcu 2007 r. nad jeziorem Necko zostało oddane do użytku nowe molo. Pomosty mają 147 metrów szerokości i wychodzą 90 metrów w głąb jeziora.

Informacje dodatkowe

Dla kierowców, pilotów czy opiekunów grup przewidziano specjalną ofertę, w tym gratisy. Na życzenie klienta ośrodek zapewnia wyżywienie. Wszyscy chętni mogą skorzystać z dostępu do bezprzewodowego internetu. Parking wliczany jest koszt wynajmu.

&nbsp

Godziny otwarcia

Poniedziałek

-

Wtorek

-

Środa

-

Czwartek

-

Piątek

-

Sobota

-

Niedziela

-

Kontakt 24h