Położenie

Noclegi u Zeni usytuowane są w cichej i spokojnej dzielnicy Bielska Podlaskiego. Bliskość przystanku komunikacji miejskiej zapewnia łatwe połączenie z centrum miasta.

Noclegi u Zeni – Oferta

Ofertę stanowią pokoje w piętrowym wolno stojącym domu. Na pierwszym piętrze odnajdziemy trzy pokoje, w których znajduje się łącznie siedem łóżek z zawsze czystą pościelą, szafą i kilkoma mniejszymi szafkami. Istniej również opcja dostawki. Właściciele zapewniają dostęp do bezprzewodowego internetu oraz telewizji satelitarnej. Na parterze ulokowano kuchnię wyposażoną w takie sprzęty lodówka, kuchenka z piekarnikiem elektrycznym czajnik i mikrofala. Poza tym znajduje się tam łazienka z prysznicem, oddzielne wc, a także pralka.Zakwaterowanie zaczyna się o 14 00 w dniu przyjazdu, a kończy o 10 00 w dniu odjazdu. Klienci zmotoryzowani mogą skorzystać z parkingu wliczonego już w cenę wynajmu. Jeśli mamy kłopot z garderobą, istnieje opcja zlecenia prania. Recepcja czynna jest przez całą dobę.

Atrakcje i ciekawostki

Bielsk Podlaski posiada ciekawy układ urbanistyczny, gdyż składa się on z dwóch rynków. Centralne miejsce zajmuje ratusz położony między parkiem Królowej Heleny i skwerem Izabeli Branickiej. Na terenie parku funkcjonuje Amfiteatr Miejski, w którym odbywają się liczne imprezy. Podczas spaceru alejkami napotkamy pomnik kpt. Władysława Wysockiego – bohatera bitwy pod Lenino. Skwer Izabeli Branickiej stanowi swoiste miejsce pamięci, gdyż umiejscowiono tam liczne pomniki – z okazji odzyskania niepodległości, zbrodni katyńskiej, czy też upamiętniający pielgrzymkę Jana Pawła II. Skwer Izabeli Branickiej posiada tablicę informacyjną, z której dowiemy się o szczególnej roli hetmanowej w historii miasta.

Przejeżdżając przez Bielsk nie sposób nie zauważyć licznych świątyń.Jedną z nich jest drewniana Cerkiew, zwana też zamkową, a to ze względu na to, że stała niegdyś niedaleko grodu. Pierwsza budowla  pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, powstała już w XII w. Trzy stulecia później kolejną cerkiew ufundowała księżna Wassa. W XVI w. Aleksander Jagiellończyk przeniósł ciało fundatorki do nowej świątynie zlokalizowanej bliżej Rynku. W obecnej XVII-to wiecznej cerkwi można podziwiać Bielską Ikonę Matki Bożej. Od 1951 r. świątynia pełni też funkcję katedry.

Godziny otwarcia

Poniedziałek

-

Wtorek

-

Środa

-

Czwartek

-

Piątek

-

Sobota

-

Niedziela

-

Kontakt 24h