Położenie

Pensjonat Na Wzgórzu mieści się we wsi Udryn położonej na obszarze Suwalskiego Parku Krajobrazowego oraz terenie chronionym Natura 2000. Pobyt zapewnia kontakt z przyrodą w ciszy i spokoju.

Na Wzgórzu – Oferta

Na ofertę noclegową składa się ponad 44 pokoi. Do wyboru mamy izby dwu, trzy, cztero i pięcioosobowe. Wprowadzono jednak opcję dostawki dla dziecka. Koszty uzależnione są głównie od długości pobytu. Istnieje możliwość rezerwacji całego obiektu dla grup zorganizowanych w cenie 2300 zł za dobę. Pokoje wynajmiemy wraz z wyżywieniem a produkty pochodzą z gospodarstw sąsiadów. Lokale posiadają łazienki i dostęp do kuchni, którą wyposażono w nowoczesny sprzęt AGD. Obiekt zapewnia gościom wiele atrakcji. Nudzie zapobiegnie z pewnością sala rekreacyjna. Odnajdziemy w niej chociażby stół do ping ponga, piłkarzyki, rzutki, worek treningowy czy matę do ćwiczeń.

Na podwórzu wydzielono specjalne miejsce pod ognisko. Rozegramy też nie jeden mecz siatkówki,a dzieci skorzystają z placu zabaw.  Uprawianie turystyki wodnej umożliwia wynajem łodzi wiosłowej i kajaków. Obiekt dzięki dwóm przestronnym, dobrze nagłośnionym, salom organizuje w sposób kompleksowy wszelkie imprezy okolicznościowe, w tym wesela. Coś dla siebie znajdą również klienci biznesowi, którzy odbędą konferencje i szkolenia w komfortowych warunkach. Zapewniany jest wysokiej jakości sprzęt, a także przerwa kawowa. Ciekawą propozycją dla gości stanowi nauka jazdy konnej. Opieka doświadczonego instruktora zapewnia całkowite bezpieczeństwo. Pensjonat posiada status MPR – Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Green Velo.
Zakwaterowanie zaczyna się o 14 00, a kończy w dniu odjazdu o 12 00.

Atrakcje

Punktem widokowym w w Suwalskim Parku Krajobrazowym jest Góra Cisowa. Rozpościera się stąd piękna panorama na wyjątkowe tereny. W przeszłości kilkakrotnie zmieniała nazwę, przez co również do dziś jest znana pod nazwami „Góra Gulbieniszkowska”, „Suwalska Fudżijama”, „Góra Sypana”. Ostatnia z wymienionych nazw jest związana z legendą, zgodnie z którą Góra została usypana z ziemi wydobytej z miejsca, gdzie obecnie znajduje się Jezioro Kopane. Aktualna nazwa pochodzi od rosnącego niegdyś na szczycie góry potężnego cisa.

&nbsp

Godziny otwarcia

Poniedziałek

-

Wtorek

-

Środa

-

Czwartek

-

Piątek

-

Sobota

-

Niedziela

-

Kontakt 24h