Położenie

Kwiatowa zagroda zlokalizowana jest około 15 km od centrum Siemiatycz. Stanowi gwarancję ciszy i spokoju z dala od zgiełku miast.

Kwiatowa Zagroda – Oferta

Gościom udostępniana jest część domu z całkowicie niezależnym wejściem. Do dyspozycji mają dwa pokoje – trzy i czteroosobowy, łazienkę, kuchnię i przestronny korytarz. Ceny uzależnione są od pory roku i wahają się od 25 do 35 zł.  Turyści bez problemu mogą przyrządzić sobie posiłek. Naczynia, akcesoria kuchenna, lodówka, kuchenka oraz czajnik znajdują się już w wyposażeniu. W każdym pokoju skorzystamy z bezprzewodowego internetu, a także tv. Dzieci na pewno ucieszą się z placu zabaw, na którym spędzą nie jedna beztroską chwilę. Dzięki dużej powierzchni działki rozbijemy namiot lub umiejscowimy kemping. Do biesiadowania służy stół z parasolami, na którym to spokojnie zjemy kiełbaskę z grilla czy ogniska. Gospodarstwo zapewnia całodobowe wyżywienie.

Atrakcje

W Siemiatyczach i jego okolicach odnajdziemy liczne zabytkowe obiekty. Fragmentem nieistniejącego już pałacu księżnej Anny Jabłonowskiej jest oranżeria nazywana też domem ogrodnika. Zbudowano ją na planie prostokąta na przełomie XVIII I XIX w. Obecnie stanowi siedzibę Siemiatyckiego Ośrodka Kultury, który stworzył w niej Muzeum Regionalne. Po sąsiedzku możemy zaobserwować posągi sfinsków.

Wszyscy amatorzy kąpieli udadzą się nad siemiatycki zalew. Tworzą go trzy sztucznie zbudowane zbiorniki wodne, które powstały w latach 70-tych nad doliną rzeki Krzemionka. Nad jednym z zalewów, zlokalizowanym niedaleko boiska typu orlik, utworzono miejskie kąpielisko z wydzieloną strefą strzeżoną. Dzięki wypożyczalni sprzętu wodnego, takiego jak kajaki i rowery wodne, spędzimy na aktywnym wypoczynku wiele godzin. Wokół jeziora odnajdziemy również trasy biegowe i rowerowe czynne przez cały rok.Zalew stanowi dla wędkarzy. Sumy, szczupaki, karpie, leszcze i węgorze – wszystkie te gatunki można złowić w akwenie.

Informacje dodatkowe

Właściciele w pełni akceptują zwierzęta domowe, które towarzyszą nam w podróży. Obszerne, ogrodzone  podwórze umożliwia zaparkowanie auta. W sąsiedztwie znajdują się istotne punkty komunikacyjne jak dworzec pkp i pks. Oferta wynajmu ważna jest przez cały rok.

Godziny otwarcia

Poniedziałek

-

Wtorek

-

Środa

-

Czwartek

-

Piątek

-

Sobota

-

Niedziela

-

Kontakt 24h