Położenie

Hotel Unibus mieści się w centrum Bielska Podlaskiego przy drodze krajowej nr 19 (Białystok-Lublin). Miasto leży nad rzeką Białą i stanowi stolicę powiatu.

Hotel Unibus –  Oferta

Baza noclegowa pozwala zakwaterować jednorazowo do 118 osób. Do wyboru przyjezdni maja pokoje jedno, dwu i trzyosobowe w typie standard, a także pokój studio oraz apartament. Każdy z nich posiada telewizor lcd z kablówką, bezprzewodowy internet, suszarkę do włosów, ręczniki z jednorazowym zestawem kosmetycznym.Luksusowe warunki zapewnia apartament o łącznej powierzchni 56 m2, w pełni wyposażony w meble i urządzenia AGD. Składa się on z salonu, kuchni, przedpokoju i łazienki.

Dzięki bogato zaopatrzonej multimedialnej sali konferencyjno – imprezowej o łącznej powierzchni 500 m2 hotel może zorganizować każdą imprezę okolicznościowa. Pomieści ona 500 osób w ustawieniu teatralnym, a 350 przy stołach. Hotelowa restauracja specjalizuje się w daniach kuchni regionalnej, lecz w menu odnajdziemy też pozycje typowej kuchni regionalnej. Niemal cały kompleks gastronomiczny objęty jest klimatyzacją.

Kompleks gwarantuje przyjezdnym szereg rozrywek. Czeka na nas choćby sala gier, sala bilardowa, sauna, a nawet gabinet spa. Biesiady odbywają się również w chatce grillowej, która zapewnia doskonałe warunki dla 80 osób. Korzystanie z centrum rekreacji (oprócz zabiegów na ciało) wliczone jest już do ceny pokoju.

Obiekt posiada udogodnienia dla rodzin z dziećmi, w postaci łóżeczka dziecięcego, krzesełka do karmienia czy wanienki. Opłatę możemy ponieść za pomocą karty kredytowej. Na terenie hotelu możemy przebywać ze zwierzętami, które zabraliśmy we wspólną podróż. Parking jest w pełni monitorowany, lecz pozostawienie auta wiąże się z kosztem 10 zł za dobę. Dzieci do siedmiu lat przebywają bezpłatnie.

Atrakcje, ciekawostki

Na terenie miejskiego parku, między rzekami Białką i Lubką wznosi się góra zamkowa. Jest to miejsce gdzie na przełomie XII i XIII w. stał znaczący gród. Zbudowano tam zamek goszczący wielu królów Polski, jak Władysława Jagiełłę czy Zygmunt I Starego. Stanowił tez siedzibę władz grodzkich i samorządowych. Obecnie góra jest sztucznie usypiskiem o wysokości siedmiu metrów.

&nbsp

Godziny otwarcia

Poniedziałek

-

Wtorek

-

Środa

-

Czwartek

-

Piątek

-

Sobota

-

Niedziela

-

Kontakt 24h