Położenie

Hotel Branicki znajduje się w cichej części centrum Białegostoku. Obiekt stanowi nawiązanie do atmosfery czasów Hotelu Ritz.Dogodna lokalizacja sprawia, że na wyciągnięcie ręki mamy dostęp do bogatej oferty turystycznej miasta.

Hotel Branicki – Oferta

Na bazę noclegowa składają się 2 apartamenty, 13 pokoi typu superior i 22 pokoje typu standard. W tych ostatnich czeka na nas takie wyposażenie jak, telewizor LCD, biurko, szafa, łazienka z prysznicem czy sejf. Ceny zaczynają się już od 230 zł. Jeśli chodzi o lokale superior, które posiadają powiększony metraż,  oprócz wyposażenia typowego dla wersji standard, wstawiono w nich fotel bądź sofę, a także zestaw do parzenia kawy/herbaty. Specjalnie dla osób zakochanych przygotowano apartament różany, który dzięki starannie dobranych mebli i tkanin, tworzy wyjątkowy nastrój. Składają się na niego 2 pokoje – sypialnia i salon z baldachimem. Klimat czasów Jana Klemensa Branickiego zostanie przywołany dzięki wynajęciu apartamentu dębowego. Stylizowane meble w stylu wersalskim, dębowy parkiet wzbogacony wzorami z jesionu, mahoniu i klonu, sprawi, że zaznamy prawdziwego luksusu. Apartament złożony jest z salonu z kominkiem oraz sypialni.

Hotelowa Restauracja ”Oranżeria” pomieści maksymalnie 120 osoby. Dzięki temu daje możliwość organizacji bankietów, spotkań biznesowych, a także imprez okolicznościowych każdego typu. Swoją nazwą nawiązuje do przypałacowej oranżerii Hetmana Branickiego.O szczególną atmosferę zadba kominek i szklany świetlik. Restauracja specjalizuje się w daniach kuchni polskiej, regionalnej i śródziemnomorskiej. Wszelkie potrawy przygotowywane są na bazie naturalnych składników, bez konserwantów i sztucznych dodatków. Salę konferencyjną wyposażono w takie sprzęty, jak projektor multimedialny, rzutnik,ekran czy tablica flipchart. Zapewnia się również profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie,

Obiekt w pełni jest dostosowany potrzeby osób  niepełnosprawnych. Klienci mogą skorzystać z prywatnego parkingu, lecz konieczna jest wcześniejsza rezerwacja. Hotel objęty jest siecią bezprzewodowego Internetu.

Informacje dodatkowe

.Hotel zdobył wiele nagród i wyróżnień. W 2007r. został wybrany przez internautów ,,Hotelem z pomysłem”. W 2013 r. z kolei po raz drugi z rzędu zajął I miejsce w ,,Konkursie Jakości Usług Hotelowych Polish Prestige Hotels&amp Resorts’’ .

Godziny otwarcia

Poniedziałek

-

Wtorek

-

Środa

-

Czwartek

-

Piątek

-

Sobota

-

Niedziela

-

Kontakt 24h