Położenie

Fabryka Jedzenia mieści się w ścisłym centrum Zambrowa. Miasto, mimo że leży na terenie województwa mazowieckiego, administracyjnie należy do Podlasia. Początki Zambrowa sięgają XIII w. i związane są z powstaniem parafii św. Trójcy.

Fabryka Jedzenia – Oferta

Hotel może poszczycić się największą ofertą w mieście. Na bazę składają się pokoje wieloosobowe z możliwością wynajęcia łóżka, a także izby jedno, dwuosobowe oraz apartamenty. Specjalność hotelu stanowi organizacja weekendowych wypadów dla rodzin, firm czy zorganizowanych grup. Wśród atrakcji przewidziano choćby karaoke i hotelowe kino.Na zewnątrz wydzielono specjalne miejsce pod grilla/ognisko.  Przy rezerwacji wieloosobowej ceny podlegają negocjacji. Za łóżko w pokoju wieloosobowym zapłacimy już 28 zł. Pokój jednoosobowy to już wydatek rzędu 119 zł. Za przyjemność pobytu w apartamencie musimy sięgnąć głębiej do kieszeni ( 250 zł).  Każdy pokój wyposażono w łazienkę i nowoczesny telewizor lcd.

Duża sala o powierzchni prawie 400 m 2 umożliwia wynajęcie hotelu na potrzeby imprez okolicznościowych takich jak chrzciny, komunia, osiemnastki czy wesela. Na zewnątrz czekają atrakcje dla dzieci w postaci placu zabaw z piaskownicą, zjeżdżalnią i huśtawką, przez co  zapomną o słowie ”nuda”. Miłośnicy aktywnego wypoczynku również znajdą coś dla siebie. W okolicy znajdują się bowiem korty tenisowe, basen, siłownia,  i boiska do siatkówki. Jeśli lubimy rozrywki wodne, skorzystamy z rejsów po pobliskiej rzece Narew, bądź też przeżyjemy przygodę ze spływem kajakowym. Obiekt organizuje ponadto obozy sportowe. Hotel przywiązuje szczególną uwagę do oferty gastronomicznej. Jego specjalnością jest placek po chłopsku – oryginalne połączenie kuchni polskiej i tureckiej. Dania podaje się w formie bufetu, skracając do minimum czas oczekiwania na potrawy. Goście nie gustujący w tradycyjnej polskiej kuchni mogą skorzystać z oferty typu fast food.

Informacje dodatkowe

Doba hotelowa zaczyna się od 13 00 i kończy o 11 00. W cenę wynajmu wliczone jest już śniadanie i obiadokolacja.  Obiekt zapewnia bezpłatny dostęp do wifi, dzięki czemu nie grozi nam utrata kontaktu ze światem.  Na zmotoryzowanych gości czeka duży parking. Dla stałych klientów przewidziano rabat w wysokości 10 %.

&nbsp

Godziny otwarcia

Poniedziałek

-

Wtorek

-

Środa

-

Czwartek

-

Piątek

-

Sobota

-

Niedziela

-

Kontakt 24h