Położenie

Domek w Puszczy i Domek Pod Sosnami mieszczą się tuż przy zalewie Bachmaty w gminie Dubicze Cerkiewne. Zapewnia miłe warunki do spędzenia urlopu z dala od miejskiego gwaru.

Domek w Puszczy – Oferta

Przedmiot oferty stanowią dwa domy do wynajęcia. W zależności od sezonu, za dobę noclegową zapłacimy od 250 do 630 zł.  Domek w Puszczy to drewniany pięciopokojowy obiekt o wielkości 90 m2. Odpowiedni klimat zapewni w nim kominek z regulowanym powietrzem. Poza tym mamy do dyspozycji salon, kuchnię, łazienkę i toaletę. Dom Pod Sosnami to zaś całoroczny dwupoziomowy obiekt posiadający osobne wejście. Pomieści on do 10 osób. Na parterze odnajdziemy salon z kominkiem, aneks kuchenny oraz łazienkę. Na zewnątrz nie raz skorzystamy z altany z grillem. W najbliższym sąsiedztwie znajdziemy duży obiekt sportowy, stadninę koni czy też kryty basen. Właściciele umożliwiają wypożyczenie sprzętu przeznaczonego do rekreacji wodnej. Dzięki temu na pewno aktywnie spędzimy czas na zalewie. W przypadku niekorzystnej pogody spędzimy wiele miłych chwil w sali gier czy na świetlicy.

Zakwaterowanie zaczyna się w dniu przyjazdu o godzinie 8 00, kończy zaś w dniu odjazdu o 12 00. Właściciele w pełni akceptują zwierzęta, które towarzyszą nam w podróży. Dzieci z pewnością ucieszą się z placu zabaw zaopatrzonego w piaskownicę, huśtawkę i zjeżdżalnię. Na zmotoryzowanych gości czeka miejsce parkingowe z garażem.W przypadku większych grup zorganizowanych do 35 osób istnieje szansa na zorganizowanie spotkań integracyjnych czy spotkań towarzyskich.

Atrakcje

Zalew Bachmaty, o łącznej powierzchni blisko 6 ha, mieści się w gminie Dubicze Cerkiewne. Utworzono go na rzece Orlanka. Charakteryzuje go nietypowy kształt ”kiszki”. Szerokość waha się od 50 do 100 m. Długa linia brzegowa pozwala na wędkowanie. Jedynie 5% terenu uniemożliwia zapuszczenie kijka, a to głównie ze względu na trzciny. Głębokość występująca na łowisku to blisko 2 m. Dno w większości miejsc jest jednakowe, lecz gdzieniegdzie sięga nawet 3 m. W zbiorniku znajdziemy takie gatunki jak karpie, szczupaki, karasie, liny, płocie czy leszcze. Zalewem opiekuje się Okręg PZW Białystok.

&nbsp

Godziny otwarcia

Poniedziałek

-

Wtorek

-

Środa

-

Czwartek

-

Piątek

-

Sobota

-

Niedziela

-

Kontakt 24h