Położenie

Domek pod Lasem to gospodarstwo agroturystyczne we wsi Postołowo, oddalonej od Hajnówki o blisko 4 km. Zapewnia odpoczynek z dala od zgiełku miast, gwarantując ciszę i spokój.

Domek pod Lasem – Oferta

Bazę noclegową stanowi domek z trzema  pokojami i dwoma łazienkami. Duży pokój zapewnia dwa podwójne łóżka, mniejszy zaś dwa pojedyncze.Ten pierwszy wyposażono w niewielki aneks kuchenny, w którym odnajdziemy lodówkę, butlę gazową z palnikiem, czajnik, szafkę z zastawą, stół i dwie ławy. Uroku dodaje gliniany kominek zapewniający ciepło w każdy pochmurny dzień.Łazienka posiada prysznic, wc i umywalkę. Do drugiego pokoju prowadzi oddzielne wejście. Na jego kącik kuchenny składa się lodówka, czajnik elektryczny oraz szafka z podstawową zastawą. Łazienkę wyposażono zaś w prysznic, umywalkę i wc. W każdym pokoju zadbano o dostęp do sieci bezprzewodowego internetu i telewizji.

Wspólne biesiadowanie umożliwia specjalne miejsce z wiatą, a także altana grillowa, dzięki której nie odstraszy nas żadna pogoda. Właściciele w pełni akceptują zwierzęta, które zdecydowaliśmy wziąć ze sobą w podróż.Recepcja służy pomocą przez całą dobę. Zakwaterowanie zaczyna się o godz. 14 00, a kończy w dniu odjazdu o 10 00. Na klientów zmotoryzowanych czeka bezpłatny parking. Dzieci ucieszą się z licznych miejsc do beztroskich zabaw.Kwatera uzyskała znak promocyjny ”Krainy Żubra”. Obiekt posiada rekomendację MPR – Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Green Velo.Gospodarze prowadzą niewielką stadninę koni i pasiekę. Turyści mogą zakupić swojskie produkty – miód, mleko czy białe sery.

Atrakcje i ciekawostki

Na trasie Hajnówka – Białowieża znajduje się tzw. miejsce mocy, gdzie dodatnie ładunki korzystnie wpływają na ludzkie ciało.Radiesteci nazywają to pozytywnym promieniowaniem  Spotkamy w nim kamienny krąg pośród drzew o nietypowych kształtach. W pobliżu odnajdziemy ponadto wgłębienie stale wypełnione wodą. Miejsce mocy stało się punktem na szlaku dydaktycznym, którego długość wynosi 4 km. Obszary prawdopodobnie były niegdyś ośrodkami kultu pradawnych Słowian. Wyznawali oni animizm oddając hołd zwierzętom, roślinom, głazom, a nawet zjawiskom atmosferycznym. We wczesnym średniowieczu takie szczególne punkty określano jako tzw. ”święte gaje”.

&nbsp

Godziny otwarcia

Poniedziałek

-

Wtorek

-

Środa

-

Czwartek

-

Piątek

-

Sobota

-

Niedziela

-

Kontakt 24h