Położenie

Domek letniskowy mieści się niecałe 9 km od centrum ”najfajniejszego miasta w Polsce” czyli Augustowa. Na wyciągnięcie ręki mamy więc całe multum atrakcji, jakie oferuje nam kurort.

Domek letniskowy – Oferta

Domek będzie można wynająć od czerwca 2017 r. Ogrodzony stalową siatką stanowi gwarancję bezpieczeństwa i spokoju. Zarówno brama wjazdowa, jak i dwie mniejsze bramki od ulicy i jeziora, zamykane są na kłódkę.  Na dole w domku odnajdziemy miejsce do spania dla dwóch osób, aneks kuchenny ze sprzętem agd, jadalnię i małą łazienkę. Na górze z kolei umieszczono dwie sypialnie dla sześciu przyjezdnych. Druga część działki łączy się bezpośrednio z jeziorem, a dojdziemy tam jedną z bramek. Własny dostęp do wody zapewnia całkowitą prywatność i swobodę. Na zewnątrz wyodrębniono specjalne miejsce pod grilla czy ognisko dzięki czemu spędzimy miłe chwile pod niebem pełnym gwiazd. W ofercie znajduje się ponadto wypożyczalnia sprzętu wodnego, przez co w pełni wykorzystamy potencjał tego miejsca.

Atrakcje

Puszcza Augustowska stwarza doskonałe warunki do pieszych wycieczek i spacerów z kijkami (nordic walking). Koniecznie trzeba zabrać za sobą wygodne buty i aparat fotograficzny. Lasy iglaste wzbogacają powietrze o tlen, produkują też olejki eteryczne, sprzyjając aktywności. Ścieżki dydaktyczne liczą od kilku do kilkudziesięciu kilometrów. Jedna z mniej wymagającyh nosi nazwę ”Kozi Rynek” prowadząc przez rezerwat o tej samej nazwie. Obejmuje on tereny, które w okresie powstania styczniowego, były miejscem stacjonowania największego oddziału na Augustowczyźnie. W celu upamiętnienia tych wydarzeń zbudowano pomnik. Na trasie ścieżki liczącej 2 km, odnajdziemy liczne tabliczki informacyjne, zdecydowanie ułatwiające poruszanie się po terenie.

Informacje dodatkowe

W sprawie wynajmu domku można kontaktować się z właścicielem przez całą dobę. Zwierzęta, które zdecydowaliśmy wziąć ze sobą w podróż są w pełni akceptowalne.  Podróżni ucieszą się z miejsc parkingowych wliczonych już w cenę. Jeśli będziemy mieli jakiś problem z garderobą to z pewnością skorzystamy z opcji prania i prasowania na zlecenie. Zakwaterowanie wyznaczono na godzinę-15 stą.

Godziny otwarcia

Poniedziałek

-

Wtorek

-

Środa

-

Czwartek

-

Piątek

-

Sobota

-

Niedziela

-

Kontakt 24 h

Adres

Adres:

Augustów, ul. Deszczowa 27 16-300

GPS:

53.840961513497, 23.118991814554

Telefon:
Email:

-

Strona internetowa:

-