Położenie

Gospodarstwo agroturystyczne Czar Podlasia mieści się w małej miejscowości Osłowo, oddalonej od Siemiatycz niespełna 13 km. Stanowi idealną propozycję dla wszystkich, którzy cenią kontakt z naturą i poszukują swobodnych przestrzeni.

Czar Podlasia – Oferta

Na gości czeka w sumie piętnaście miejsc noclegowych. Istnieje opcja wynajmu pokoju jedno, dwu, trzy i czteroosobowego.  Do wyboru mamy też łóżka pojedyncze i podwójne. Każda izba posiada własną łazienkę. Serce domu stanowi duży salon z kominkiem, który utrzymany jest w wiejskim charakterze. Na potrzeby różnego rodzaju imprez można go przekształcić w salę biesiadną dla trzydziestu osób. Dużą zaletą jest wyposażenie w 50-cio calowy telewizor i sprzęt nagłośnieniowy.  Goście bez problemu skorzystają z kuchni, gdzie odnajdą takie sprzęty jak mikrofalówka, piekarnik czy zmywarka. Obiekt posiada duży taras ze stolikami umożliwiający spożywanie posiłków na zewnątrz. Piękne widoki na okolicę będziemy zaś podziwiać z przestronnych balkonów.

Miłośnicy książek odnajdą się w biblioteczce, w której przygotowano ponad 150 pozycji. Wśród nich są powieści, albumy, czasopisma, książki dla dzieci oraz przewodniki po lokalnych atrakcjach. Nudę zażegnają również liczne gry i zabawy – kalambury z tablicą flipchart, twister, szachy i inne. Za nocleg w gospodarstwie zapłacimy już 35 zł. Jeśli mamy małe dziecko do drugiego roku życia, nie ponosimy za niego opłat. Agroturystyka Czar Podlasia dba szczególnie o ofertę gastronomiczną, proponując dania kuchni regionalnej. Serwuje się podlaską babkę ziemniaczaną, kiszkę, pasztety z własnego wyrobu. Mamy ponadto szansę skosztowania chleba na zakwasie i wiejskiego smalcu. Na pobudzenie apetytu poleca się nalewki, a łasuchy z pewnością nie oprą się sękaczowi.

Informacje dodatkowe

Poczucie prywatności przyjezdnym dają bez wątpienia trzy drewniane  altany. Kusząca możliwość grillowania na dużym obrotowym grillu lub ogniska w przygotowanym palenisku, a także dostęp do 15 litrowego żeliwnego kociołka do dań jednogarnkowych np. gulaszu i rożen do pieczenia prosiaka nie zostawiają miłośników dobrego jedzenia obojętnymi. Na smakoszy wędzonych ryb i mięs czeka wędzarnia.Zmotoryzowani goście mogą zostawić swoje auta na bezpłatnym parkingu na ogrodzonej posesji. Właściciele w pełni akceptują zwierzęta,, które zdecydowaliśmy wziąć ze sobą w podróż.

Godziny otwarcia

Poniedziałek

-

Wtorek

-

Środa

-

Czwartek

-

Piątek

-

Sobota

-

Niedziela

-

Kontakt 24h