Położenie

Agroturystyka Regina I Sławomir Myszczyńscy mieści się w sercu Puszczy Augustowskiej – małej miejscowości Serwy. Położone przy jeziorze o takiej samej nazwie stwarza doskonałe warunki relaksacyjne. Od Augustowa dzieli je jedynie 20 km.

Agroturystyka Regina I Sławomir Myszczyńscy – Oferta

Pod wynajem przeznaczono w sumie łącznie osiem pokoi dwuosobowych. Do wyboru mamy izby w murowanym budynku bądź domkach letniskowych. Każdy pokój posiada łazienkę i własną kuchnię, dzięki czemu z łatwością przygotujemy sobie posiłek. Ceny, w zależności od sezonu zaczynają się już od 40 zł. Gospodarstwo posiada własną linię brzegową. Na jeziorze Serwy znajdują się trzy wyspy ( Dębowo, Lipówka,Sosnowo), a na jednej z nich zlokalizowany jest rezerwat kormoranów. Serwy łącza się z zabytkowym Kanałem Augustowskim. Jest jego swego rodzaju ”zasilaczem” a to ze względu na wyższe położenie nad poziomem morza. Przebiega też przez nie szlak kajakowy. Spływy należą do najczęściej organizowanych atrakcji. Duży ogrodzony plac daje gwarancję spokoju i miłego wypoczynku. Wydzielono specjalne miejsce pod ognisko i grilla, zagospodarowano boiska, dzięki czemu można poddać się uciechom. Obiekt oferuje wypożyczalnię sprzętu służącego do turystyki wodnej.

Atrakcje

Na gminnej plaży w Serwach, od kilku dobrych lat organizowane są co roku ”Rockowe Szanty”. Każdego lata gromadzą one tysiące słuchaczy, którzy specjalnie na imprezę przyjeżdżają  z każdego zakątka Polski. Nieopodal miasteczka mieści się Sanktuarium Maryjne w Studzieniczej, którą odwiedził Papież Jan Paweł II w czasie pielgrzymki w 1999 r. Na cześć tego pamiętnego dnia zbudowano pomnik. Znajduje się tam zabytkowy drewniany kościół oraz kaplica Najświętszej Marii Panny z obrazem Matki Boskiej Studzieniczańskiej. Przy niej obejrzymy legendarną studnię z cudowną wodą o leczniczej mocy.

Informacje dodatkowe

Pokoje posiadają udogodnienia dla rodzin podróżujących ze swymi pociechami.  W wyposażeniu znajdziemy takie pozycje jak wanienka, nocnik, krzesełko do karmienia czy dziecięce łóżeczko. Nieco więksi odnajdą rozrywkę na placu zabaw z huśtawkami, zjeżdżalnią i trampoliną. Właściciele nie mają nic przeciwko zabraniu ze sobą zwierząt. Zmotoryzowani bez przeszkód mogą korzystać z parkingu na posesji.

&nbsp

Godziny otwarcia

Poniedziałek

-

Wtorek

-

Środa

-

Czwartek

-

Piątek

-

Sobota

-

Niedziela

-

Kontakt 24h